Ticari Paket Sigortası

Ticari Paket Sigortası nedir?

Büyük işletmelerin üzerindeki riskler de büyük olur biliyoruz. Peki ciddi sonuçlar doğurabilecek bu denli önemli risklerinizi kime emanet ediyorsunuz?

 Bu ürün ile müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar değer verdiğiniz tüm taşınır ve taşınmazları ekonomik bir yolla güvence altın alabilirsiniz.

Ticari Paket Sigortası ile siz, çalışanlarınız, müşterileriniz ve çevrenizdekiler artık emin ellerde!

 

Ticari Paket Sigortası hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir ?

 

 

Sigorta bedeli nedir?

 

Ticari Paket poliçesinde bahsi geçen Bina Değeri, işyeri binasının aynı dekorasyon ve inşaat kalitesi ile tamamen yeniden inşasına ilişkin maliyettir. İşyerinin satış bedeli bina sigorta bedeli olarak değerlendirilmez.

İşyerimde meydana gelen hasarın komşumu ya da kiracı isem bina sahibini etkilemesi durumunda ortaya çıkacak masrafları teminat altına alabilir miyim?

 

Ticari Paket ürünümüzü satın alırken Komşu Mali Sorumluluk ya da Kiracı Mali Sorumluluk teminatı da almanız durumunda bu masraflar da poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alınabilir.

 

Ticari Paket Sigortası ile Süper Kobim Sigortası'nın farkı nedir?

 

Ticari Paket Sigortası ile bedele bakılmaksızın tüm üretim veya depolama tesislerine teminat verilebilmekte olup ayrıca bedeli itibariyle Süper Kobim Sigortası ile teminat altına alınamayan satış yerleri için de üründe teminat verilebilmektedir.