Ferdi Kaza Artı Hayat Sigortası

Ferdi Kaza Artı Hayat Sigortası nedir?

Ferdi Kaza Sigortası ile yardımınıza yetişiyor, kaza sonucu siz ve/veya personelinizin uğrayabileceği maddi kayıpları teminat altına alıyoruz. Artı Hayat Sigortası teminatları ile birleştirerek vefat veya sürekli sakatlık halinde siz ve yakınlarınızı güvencemiz altına alıyoruz.

Siz tedbiri elden bırakmayın, Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve personelinizi güvence altına alın..

Ferdi Kaza Artı Hayat Sigortası hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Ferdi Kaza Sigortası kapsamına giren teminatlar ve açıklamalar aşağıda belirtilmiştir:

  • Sürekli sakatlık
  • Vefat
  • X2 Kaza Vefatında çifte tazminat
  • Vergi avantajı

 

 

       Poliçedeki Kaza tabirinden maksat ani ve harici bir hadisenin tesiri ile sigortalının iradesi dışında bedeni bir arızaya veya uzuv kaybına maruz kalmasıdır. Bu durumlarda Ana teminat olarak poliçedeki limitler dahilinde firmanıza yada talebiniz üzerine siz ve/veya personelinizin kendisine tazminat ödemesi yapılmaktadır.

               Siz ve/veya Personelinizin uğrayacağı bir kaza sonucu yaralanması halinde, yapılacak tedavi ve diğer tıbbi giderler, Ek teminat ile poliçede belirtilen limit dahilinde, poliçe kapsamına dahildir.

               Siz ve/veya Personelinizin uğrayacağı bir kaza sonucu geçici olarak çalışamayacak durumda olması halinde, çalışamadığı her gün için, Ek teminat ile poliçede belirtilen limit dahilinde, günlük tazminat ödenmektedir.

               Kaza sonucu sigortalının vefatı veya Ecelden Vefatı halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde poliçede belirtilmiş tutar poliçede belirtilen taraf veya yasal mirasçılarınıza tazminat olarak ödenmektedir.

               Ferdi kaza sigortasından 18 - 65 yaş aralığındaki herkes bu sigortadan yararlanabilir.