Akaryakıt İstasyon Paket Sigortası

Akaryakıt İstasyon Paket Sigortası nedir?

 

Akaryakıt istasyonlarında kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, 7/24 maksimum güvenliği sağlamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

 

İstasyonunuz için tam anlamıyla koruma sağlayacak, meydana gelebilecek pek çok riske karşı sizi güvence altına alacak Akaryakıt Paket Sigortası ile endişelerinizi bir kenara bırakarak, yalnızca işinize odaklanmanız artık mümkün.

 

Hemen Akaryakıt Paket Sigortası yaptırın, riskleri düşünmeyi bize bırakın.

 

Akaryakıt İstasyon Paket Sigortası hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir ?

 

İşyerimdeki yanlış dolum sonucu araçlarda oluşabilecek hasarları teminat altına alabilir miyim?

 

Yanlış mal verilmesi sonucu müşteri araçlarında oluşacak yanlış malın vermiş olduğu ve istem dışı sonradan oluşan mal ayıbı sonucu müşteri araçlarına verilecek (sel ve su baskını sebebiyle tanka karısan su ve suyla gelen pislik) zarar neticesinde tamir ve onarım masrafları araç başına/olay başı 10.000 TL ve yıllık toplam 20.000 TL limit ile teminat sağlanmaktadır.

İşletmemde çalışan pompacı personellerin üzerlerinde bulundurdukları parayı güvence altına alabilir miyim?

Pompacı üzerinde taşınan paranın Hırsızlık Genel Şartları kapsamında çalınması/gasp edilmesi sonucu oluşabilecek hasarlar kişi başı 5.000 TL ve poliçe süresince toplam 15.000 TL limit ile teminata dahil edilmiş olup ilgili Hırsızlık/Gasp fiilinin Sigortalı tarafından ilgili kamera kaydı ile ispat edilmiş olması gereklidir.

İstasyona ait markette satılan emteaların çalınması teminat dahilinde midir?

Markette satışa sunulan emteanın aşırılma sonucu çalınması, kamera kayıtlarının ibraz edilmesi kaydı ile, olay başı ve poliçe süresince toplam 1000 TL limit ile teminat sağlanmaktadır.